Cumaru terasová prkna

Hledáte malebné, ale zároveň dokonale kvalitní exotické dřevo, které má vysokou životnost? Cumaru (čtěte kumaru), známé jako brazilský teak či zlatý teak, se hojně využívá na terasy, fasády, ale esteticky dokonalá je z něj i podlaha kolem bazénu.

Cumaru terasy TOP kvality

Cumaru prkna bohatá na přírodní oleje jsou v Evropě novinkou, která se na tomto kontinentu díky svým unikátním vlastnostem, jako je optimální poměr stability, životnosti, ceny a tvrdosti, brzy proslaví. S mimořádnou hustotou 1070 kg/m3 z nich totiž dělá neuvěřitelně odolné dřevo.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma

Cumaru terasová prkna TOP kvality

Cumaru terasová prkna na terasu TOP kvality

Naše cumaru terasová prkna té nejvyšší kvality výroby mohou být extra dlouhá až 5,2 metru s vysokou životností až 50 let.

Cumaru dřevěné terasy jsou světlé, hrají kombinacemi barev žluté, červené a hnědé. Rozumíme, pokud chcete vidět odstín Cumaru dřeva naživo, barva je totiž specifická. Neváhejte a domluvte si schůzku s naším technikem v pohodlí domova zcela zdarma. Rádi vám s čímkoliv poradíme.

Jak vysoká je, za exotická prkna Cumaru, cena? Částka, kterou za prkna zaplatíte, se liší v závislosti na rozměrech prken a volby montáže. Jestliže zvolíte montáž svépomocí, poskytneme vám montážní návod a vše potřebné (klipy, vruty, zakončovací lišta, hranoly, šrouby). Pokud necháte certifikovanou montáž na nás, garantujeme vám profesionálně provedenou práci ve všech detailech, od přechodů, lemů až po napojení se sníženým DPH 12 % na celou zakázku. Cumaru dřevo je ale v každém případě levnější alternativou k dražším dřevinám jako Teakové terasy či IPE.

Napište si o rychlou
nezávaznou kalkulaci
Domluvte si návštěvu technika
přímo u vás a zdarma
Přijďte do terasového centra
nebo zavolejte: +420 739 971 623

Cumaru terasa z terasových prken v detailu

Esteticky dokonalá a odolná není jen Cumaru terasa

Kromě Cumaru prken, která jsou oboustranná (z jedna strany jemná drážka, z druhé strany hladká) a odolná, můžete zvážit také extrémně odolné dřevoplastové terasy.

WPC prkna je téměř nemožné rozeznat od těch ze 100% dřeva. WPC podlaha má navíc záruku 25 let na hnilobu, plíseň, dřevokazné houby, hmyz, škůdce a rez. Životnost WPC teras dosahuje stejně jako Cumaru až 50 let, dřevoplast je ale mnohem méně náročný na ošetřování.

Pokud ale toužíte po 100% dřevěné terase, Cumaru se bude hodit pro rodiče malých dětí i majitele domácích mazlíčků, neboť díky tvrdosti tohoto exotického dřeva perfektně odolává škrábancům.

Máte děti či domácí mazlíčky a hledáte exotické dřevo s podobnými vlastnostmi, ale jiné barvy? Jestliže vám barva nevyhovuje, můžete vybírat z mnohem sytějšího odstínu exotického dřeva Ipe. Stejně tak můžete zvážit i sibiřský modřín, Garapa, Massaranduba, Thermoborovice, Merbau i Bangkirai. Všechna tato terasová prkna máme v nabídce, nově jsme k nim přidali také Mukulungu a Sapele.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.