Dřevěná prkna na terasu

100% terasové dřevo s vysokou životností byl vždy váš sen?
Toužíte po kvalitě za tu nejlepší cenu? Dřevěná terasa je naší specializací.

Dřevěná terasová prkna německé precizní výroby

Již 19 let se věnujeme projektům teras, plotů a bazénů. Naším cílem je mít mezi již 1 628 spokojenými zákazníky ještě další.

Naše dřevěná terasová prkna jsou té nejvyšší kvality s nízkým podílem suků německé prvotřídní výroby VEH TOP - Holz Henkel. Mezi doposud nejoblíbenější materiál patří sibiřský modřín, populární jsou ale i exotické dřeviny, od Bankirai po Massaranduba.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma
Záruka 25 let s životností až 50 let
Záruka 25 let
s životností až 50 let

Domluvte si schůzku v našem terasovém centru nebo si objednejte nezávaznou návštěvu technika u vás doma zcela zdarma a nechte se inspirovat.

 

Proč zvolit dřevěné terasové prkno ze sibiřského modřínu?

Dřevěná terasová prkna Sibiřský modřínTerasová prkna dřevěná ze sibiřského modřínu mají hned několik výhod. Neoddiskutovatelný je výhodný poměr kvality a ceny. Tento druh dřeva má optimální vlastnosti pro venkovní terasy, obsahuje extrémně vysoký obsah pryskyřice a hustoty dřeva.

Na rozdíl od materiálů jako je Teak či Garapa, které mají jiné pozitivní vlastnosti, je sibiřský modřín nejtěžší jehličnatou dřevinou, a díky tomu má přirozenou odolnost proti klimatickým vlivům.

Rýhované i hladké dřevo sibiřského modřínu má hned několik barevných odstínů, pokud si ale nevyberete ten pravý, nabízíme i jiné materiály v barvách. Pokud nejste fanoušci sibiřského modřínu, můžete zvolit mezi materiály:

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

Dřevěná terasová prkna kolem bazénu ze sibiřského modřínu

Dřevěná prkna na terasu i kolem bazénu

Pro terasová prkna najdete široké možnosti využití, jen zdaleka se nejedná pouze o dřevo kolem bazénu či na dřevěné terasy. Hodí se také pro obklady budov, vířivky, altány, na plot či na balkon. Krásně se vyjímají také do pergoly, na záhony, pro květináče a lavice na sezení, pískoviště, zábradlí nebo chodníky.

Nicméně je nutno podotknout, že k bazénu spíše než dřevěná prkna, například z materiálu jako je thermoborovice (termo borovice), nabízíme raději dřevoplastová WPC prkna BambooGard a Silvadec.

Z nich se dřevo nijak neodlamuje a netvoří třísky, sluníčko prkna tolik nerozpálí a jejich povrch je hebký, až sametový. Nejsou tak ostrá, jako kamenná dlažba a mají speciální bezpečnostní protiskluzovou úpravu. Skryté spoje, kdy nejsou vidět žádné šrouby, mají vliv na čistý design. Zajímá vás více? Neváhejte a domluvte si schůzku s naším technikem v pohodlí domova a zcela zdarma.

Dřevěná podlahová prkna (cena)

Dřevěná terasová prkna z exotické dřeviny

Pokud hledáte levná a přesto vysoce kvalitní dřevěná prkna na podlahu, neváhejte nás kontaktovat.

Cena se odvíjí od:

  • rozměrů (2,4 x 14,3 x 300 cm, 2,6 x 14 x 300 cm, 2,1 x 14 x 180 – 570 cm, 2,1 x 14,5 x 180 – 570 cm a jiné rozměry dle přání zákazníka),
  • materiálu (nabízíme výše zmiňované druhy, ale také Massaranduba, červený cedr či Merbau, které v hobby marketech nenajdete),
  • barvy: antracit, všechny odstíny šedé (tmavě šedá, světle šedá, středně šedá), všechny odstíny hnědé (světle hnědá, středně hnědá, tmavě hnědá), exotická hnědá, červenohnědá, žlutohnědá, písková, žíhaná, či další barvy, o které mají zákazníci zájem. Nenašli jste onu barvu? Neváhejte nás kontaktovat.
  • výplně (plná či dutá prkna),
  • montáže svépomocí (ke které nabízíme montážní návod) či provedení certifikované montáže terasy na klíč, která je zárukou profesionálně provedené práce ve všech detailech, od přechodů, lemů až po napojení se sníženým DPH 12 % na celou zakázku.

Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv otázkou, od kalkulace, vyměření, projektové konzultace až po servis. Jsme tu pro vás.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.