Dřevoplastová prkna na terasu (WPC)

Dodáváme WPC prkna prvotřídní kvality, za kterou si stojíme. I proto nabízíme záruku 25 let na hnilobu, plíseň, dřevokazné houby, hmyz, škůdce a rez s životností až 50 let.

WPC dřevoplastová terasová prkna se zárukou 25 let a životností 50 let

Záruka vychází z reálných zkušeností získaných během našeho působení trvajícího 19 let. Nenabízíme záruku jen na papíře, ale ověřený produkt s potvrzenou vysokou životnost.

Náš dřevoplast na terasu, kolem bazénu, na plot či na balkon je precizní německé výroby,  splňuje veškeré atesty a ISO i další certifikace. Naše produkty dlouhodobě testujeme. Chcete se o jejich kvalitě přesvědčit? Napište nám o zcela nezávaznou návštěvu našeho technika v pohodlí vašeho domova zdarma nebo si domluvte schůzku v terasovém centru v Praze.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Nejvěrnější podání dřeva na trhu - hluboká textura dřeva
Nejvěrnější podání dřeva na trhu - hluboká textura dřeva
Bezúdržbové terasy – žádné další náklady a výrazná úspora času
Bezúdržbové terasy
žádné další náklady a výrazná úspora času
Jediná bambusová WPC prkna na trhu
Jediná bambusová
WPC prkna na trhu

Ukázka z nabídky terasových prken

BambooGard Bi Color
strana drážkovaná, druhá hladká
krémová Sand desert
šedá antracit
hnědá
světle šedá
Prkna s maximálně autentickým vzhledem přírodního dřeva a přirodních barev. Jsou ideální i k dřevěným stavbám a bazénům.
BambooGard Pro Solid
drážkovaná oboustranně
tmavě šedá Antracit
hnědá Mahagon
písková Sand
šedá Cedar
Bambusová plně probarvená wpc prkna s jedinečnou širokou drážkou pro ideální ochranu proti uklouznutí zejména u bazénů. Odolná i chlorové a slané vodě.
BambooGard Xpander
žíhané reliéfní, oboustranné
hnědá
krémová Sand desert
světle šedá
Jedná se o nejšiřší dřevoplastové prkno na trhu. Nejmodernější technologie zajišťuje výrazné barvy a unikátní žíhaný dřevěný dekor. Každé prkno je tak jedinečné.

Proč zvolit dřevoplastová prkna?

Proč zvolit dřevoplastová prkna na terasu?

Naše WPC prkna ve všech možných barvách (například všech odstínech šedé a hnědé, od světle šedé po tmavě šedou či světle hnědou, středně a tmavě hnědou, ale také exoticky hnědou, červenohnědou a žlutohnědou) jsou:

  • odolná vůči hnilobě, UV záření a změně klimatických podmínek (odolává mrazu, dešti, sněhu),
  • velmi příjemná na dotyk bosou nohou (prkna z dřevoplastu jsou hebká až sametová),
  • zachovávající si nejlepší vlastnosti dřeva, nekroutí se, netvoří třísky a jsou bezpečná pro děti i zvířata, eliminují také další neduhy dřeva,
  • obtížně se zapalují, mají samozhášecí schopnost, vysokou stálost materiálu, tvrdost, chemickou odolnost a mechanickou pevnost,
  • dřevoplastová prkna WPC jsou ze směsi dřeva s certifikací PEFC, jsou zdravotně zcela nezávadná, recyklovatelná, výběrová a šetrná k přírodě.

Návod na montáž dřevoplastových prken

Dřevoplastové terasové prkno: montáž svépomocí je hračka

Namontovat terasu, dřevoplast kolem bazénu či sestavit jakýkoliv jiný objekt svépomocí nikdy nebylo jednodušší a rychlejší. Prkna si můžete koupit samostatně, nebo se vším, co k montáži potřebujete (např. klipy, vruty, hranoly či šrouby). Se stavbou vám pomůže náš montážní návod plný bohatých zkušeností.

Samozřejmě si můžete objednat dodání včetně montáže celé terasy na klíč, dokonce i včetně všech stavebních prací (s přípravou kompletního podloží pro montáž terasy).

Dřevoplastové prkno na terasu: od čeho se odvíjí cena

Dřevoplastová prkna kolem bazénu exotická hnědáCena se v první řadě odvíjí od rozměrů. Levně ale spolehlivě s respektováním veškerých termínů dodáváme prkna zejména v délce 4m či 3m. Konkrétně nabízíme dřevo plastová terasová prkna 145 x 20 mm x 4m, 145 x 25 mm x 4m, ​210 x 20 mm x 4m, 138 x 23 mm x 4m, 180 x 23 mm x 4m, 140 x 24 x 3000 mm, ale i jiných rozměrů dle přání našich zákazníků. Stačí nám napsat, o jaký rozměr byste měli zájem.

Důležitou roli hraje také fakt, zda se rozhodnete pro kvalitní plná prkna, která jsou extrémně odolná a bytelná, či speciálně odlehčená dutá terasová prkna (dřevoplast WPC) vhodná zejména pro stavbu balkonů či střešních teras nebo plotů.

Ať už se jedná o plná či dutá prkna, dřevoplastová terasa z našich materiálů je stálobarevná (týká se to i méně tradičních barev jako antracit, písková a žíhaná) a její kvalita se časem nemění. Barvy si udržují svůj odstín a originální zbarvení jako rýhovaný mahagon, červený cedr a Bangkirai budou stále krásně plné barev.

Prkna se ale skvěle hodí k bazénu, lze z něj dělat lavice, schody, záhony, sedačky či lehátka. Cena pak může záviset i na speciální, například protiskluzové úpravě. Rádi vám poradíme se stavbou jakéhokoliv subjektu a doporučíme vám ta správná terasová prkna za dobrou cenu.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.