Dřevoplastová terasa a podlaha

Přijďte nás navštívit do terasového centra v Praze nebo vyplňte formulář a domluvte si návštěvu technika u vás doma kdekoliv po České republice zdarma.

Dřevoplastová terasa a podlaha s životností až 50 let

Zaujaly vás terasy z dřevoplastu a hledáte opravdového odborníka v oboru? Neměli jste doposud žádné zkušenosti s WPC terasami a podlahami a problematice příliš nerozumíte?

Nabízíme zaměření a návštěvu technika zdarma. Naše dřevoplastová prkna německé precizní výroby vznikají za přísnějších norem, než udávají české zákony. Nejen, že nabízíme záruku 25 let, ale zákazníci se mohou těšit z ještě mnohem delší životnosti, až 50 let.

 

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Nejvěrnější podání dřeva na trhu - hluboká textura dřeva
Nejvěrnější podání dřeva na trhu - hluboká textura dřeva
Bezúdržbové terasy – žádné další náklady a výrazná úspora času
Bezúdržbové terasy
žádné další náklady a výrazná úspora času
Záruka 25 let s životností až 50 let
Záruka 25 let
s životností až 50 let

Terasa z dřevoplastu a dřevoplastové podlahy na míru

Dřevoplastová terasa Mahagon BambooGard

Naše terasy jsou bezúdržbové. Nejsou tak s nimi spojeny žádné další náklady na natírání, olejování či jiné činnosti pro udržení kvality terasových prken jako u 100% dřevěných teras a zákazníci ušetří každoročně výrazné množství času a nervů. Jedná se o skvělou investici, protože odolávají změnám klimatických podmínek, jsou odolné proti plísním a materiál je stálobarevný. Barvy si udrží svůj odstín, materiál svou kvalitu.

Terasa z dřevoplastu má i další výhody. Neodlomuje se a netvoří třísky, není ostrá jako kamenná dlažba. Je tudíž bezpečná pro děti, nedojde k běžným poraněním jako při kontaktu se dřevem. Jde nám o bezpečnost zákazníků a proto jsme spoje skryli pod terasu. Nenaleznete na ní tedy například žádné šrouby a můžete se radovat z čistého designu. Splňuje veškeré přísné ekologické normy. Naše dřevoplastová podlaha na terasu je zdravotně nezávadná, bez toxických látek a za přijatelnou cenu. Zajímá vás cena za m2?

Dřevoplast (terasa či terasová prkna) široké možnosti použití. Kromě terasy ho lze použít pro venkovní vířivky, obklady budov,  do pergoly či altánu u domu. Zahrada bude ještě krásnější s terasovými prkny využitými na záhony či pro květináče. Krásná je pokládka terasových prken kolem bazénu, na lavicích na sezení, pískovištích, chodnících a schodech, stěnách, zástěnách či plotech. Lze ho využít i jako materiál na střešní terasu.

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

Dřevoplastová terasa s imitací dřeva

Dřevoplast na terasu: eliminuje neduhy dřeva, vypadá jako 100% dřevo

Díky bohatým zkušenostem, kdy se na trhu pohybujeme již 19 let a pomáháme zákazníkům s projekty teras, plotů a bazénů, dodáváme zákazníkům jen ty nejkvalitnější druhy prken.

I přesto, že nabízíme i dřevěná terasová prkna ze sibiřského modřínu i jiných dřevin, více zákazníkům doporučujeme zákazníkům WPC terasová prkna BambooGard, tedy dřevěná prkna s příměsí HDPE. Tato směs eliminuje neduhy dřeva, ale nelze ji od 100% dřevěných prken téměř rozeznat. Přijďte se přesvědčit do našeho terasového centra.

BambooGard jsou navíc jediná bambusová WPC prkna na trhu, mají unikátní systém kotvení, který umožňuje výměnu prken i uprostřed terasy, jsou oboustranná a velmi pevná.

Oblíbená jsou také prkna Silvadec, která mají vlastní patentovanou směs Forexia. Díky ní a vylepšené technologii Strandex nejsou identická s žádným jiným WPC materiálem na trhu. Není nikdo povolanější s delší historií působnosti, než Silvadec, zakladatel výroby WPC teras v Evropě.

Napište si o rychlou
nezávaznou kalkulaci
Domluvte si návštěvu technika
přímo u vás a zdarma
Přijďte do terasového centra
nebo zavolejte: +420 739 971 623

Dřevoplastové terasy krásných barev

Profesionální montáž dřevoplastové terasy či jednoduchá stavba svépomocí

Ať už se rozhodnete pro profesionální montáž dřevoplastové terasy na klíč včetně všech stavebních prací, a nebo pro stavbu svépomocí, nabídneme vám široký sortiment barev, materiálů a rozměrů. Nabízíme exotické a jedinečné dřevo plastové terasy, které jinde nenajdete. Jak by se vám líbil například mahagon či červený cedr? Věříme, že vás zaujmou jedinečné odstíny šedé, hnědé a pískové či odstín antracit.

V obou případech můžete využít návštěvy technika zcela zdarma a nechat si ukázat, co vše vám můžeme nabídnout.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.