Dřevoplastové terasové palubky

Hledáte materiál, který je odolný vůči hnilobě, UV záření a odolává mrazu, dešti i sněhu? Zvažte dřevoplast! Palubky z dřevoplastu mají extrémně vysokou životnost až 50 let.

Extrémně odolné dřevoplastové palubky WPC

Dřevoplastová prkna jsou navíc zcela bezúdržbová a není potřeba do nich v průběhu času nikterak investovat. Nekroutí se jako dřevo, jsou zdravotně zcela nezávadné, recyklovatelné, výběrové, šetrné k přírodě. Prostě a jednoduše dřevoplast zachovává ty nejlepší vlastnosti dřeva a zároveň eliminuje jeho problémy. Lze si navíc vybrat ty správné fasádní barvy tak, aby se co nejlépe hodily k vašemu domu. Pro inspiraci se můžete zastavit třeba i v našem terasovém centru v Praze.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Jediná bambusová WPC prkna na trhu
Jediná bambusová
WPC prkna na trhu
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma
Záruka 25 let s životností až 50 let
Záruka 25 let
s životností až 50 let

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

Terasové palubky WPC té nejvyšší kvality

Dřevoplastová terasa Mahagon BambooGard

Stojíme si za nejvyšší kvalitou našeho výrobku na trhu, a kromě extrémní životnosti garantujeme 25 letou záruku na hnilobu, plíseň, dřevokazné houby, hmyz, škůdce a rez. WPC prkna jsou vyráběna v Německu a splňujeme tak mnohem přísnější normy než čeští výrobci.

Dřevoplastové terasy, společně s prkny na plot či kolem bazénu, dodáváme již téměř 20 let.

 

Jsou lepší 100% dřevěné nebo dřevo plastové palubky na terasu?

Dřevoplastová palubka vás i přes veškeré výše zmíněné vlastnosti nezaujala a líbili by se vám více, než venkovní WPC terasy, ty dřevěné terasy? Pak pro vás máme tip. Vynikající volbou je obkladové prkno z materiálu sibiřský modřín. Jeho cena, v poměru s kvalitou, je vysoce výhodná.

Sibiřský modřín je ideálním řešením pro terasy kolem bazénů, zejména pro možnost jeho protiskluzové úpravy. Je odolný proti chlorové i slané vodě. Nerozpálí se na sluníčku jako běžná dlažba, má extrémně vysoký obsah pryskyřice i hustoty dřeva a je nejtěžší jehličnatou dřevinou, díky čemuž má také přirozenou odolnost proti klimatickým vlivům.

Stejně jako u každého jiného dřeva (Garapa, Bangkirai, Teak, Massaranduba, Thermoborovice, Merbau a IPE), je ale třeba o něj pečovat.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.