IPE terasová prkna

Dřevo IPE, někdy také nazývaný jako Brazilský ořech, je pro montáž ideálním prknem.
Patří totiž mezi nejkvalitnější dřevěné terasové povrchy.
Bezesporu se jedná o zajímavý kousek s výraznými letokruhy, s nímž bude mít terasa až okrasný nádech.

Dekorativní IPE terasová prkna

Vzhled vaší terasy podtrhne i množství barev, které IPE dřevěná terasová prkna mohou nabídnout, od čokoládové hnědé, načervenalé, až po fialově nazelenalou.

Díky svým vlastnostem (extrémně vysoké hustotě 1 300 kg/m3) je IPE dřevo velmi odolné proti hmyzu, termitům, plísním, kyselinám a hnilobě. Jako o ostatní 100% dřevěné terasy je ale třeba o dřevo pečovat, pravidelně ho olejovat a natírat.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma

Chcete se dozvědět další výhody IPE dřeva? Navštivte nás v našem terasovém centru v Praze nebo vám je ukáže technik při nezávazné návštěvě u vás doma zcela zdarma.

 

Zvolit IPE dřevo nebo jiné materiály?

IPE terasová prkna

Terasa z IPE dřeva není jediným řešením. Například sibiřský modřín je vhodnou volbou pro terasy kolem bazénů, zejména pro možnost jeho protiskluzové úpravy. Navíc je nejvhodnějším a nejodolnějším dřevěným materiálem pro chlorovou i slanou vodu.

Thermoborovice vzniká tepelnou modifikací, díky které dochází ke zlepšení vlastností, které mají běžně jen exotické dřeviny, jako například odolnost vůči vlhku a povětrnostním podmínkám. Nabízíme ale také další exotické dřeviny z materiálů Garapa, Bangkirai, Teak, Massaranduba či Merbau.

V dnešní době však nabízíme zejména bezúdržbová WPC prkna ze 65% dřeva a 35% HDPE směsi. Jedná se o skvělou volbu, neboť na ně nabízíme záruku 25 let, přičemž jejich životnost je až 50 let. Právě díky delší životnosti a bezúdržbovosti jsou v průběhu času pro zákazníky nižší finanční i časovou investicí, než je tomu v případě dřevěných prken.  

Napište si o rychlou
nezávaznou kalkulaci
Domluvte si návštěvu technika
přímo u vás a zdarma
Přijďte do terasového centra
nebo zavolejte: +420 739 971 623

IPE terasová prkna

Terasová prkna IPE různých rozměrů

Kromě široké palety barev nabízíme také množství rozměrů. Nejběžnější jsou IPE prkna délky 4m, 5m a 6m, našim zákazníkům ale rádi dodáme také méně tradiční rozměry na míru. Zajímá vás cena? Neváhejte a obraťte se na nás s žádostí o kalkulaci.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.