Plastová prkna na terasu

Dodáváme terasová prkna plastová (prkna z PVC) ze směsí 60% dřeva a 40% plastu HDPE nejvyšší kvality se zárukou 25 let na hnilobu, plíseň, dřevokazné houby, hmyz, škůdce i rez a životností až 50 let.

Plastová prkna na terasu s příměsí HDPE, oceněnou Nobelovou cenu

Od roku 2001 jsme udělali radost více než 1 628 spokojeným zákazníkům a za dvě dekády jsme posbírali množství cenných zkušeností při projektech teras, plotů a bazénů.

Potřebujete další důvody k tomu, abyste si u nás pořídili PVC prkna? Striktně dodržujeme termíny a naše plastová terasa disponuje množstvím atestů, certifikátů i dlouhodobě testujeme její kvalitu.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Nejvěrnější podání dřeva na trhu - hluboká textura dřeva
Nejvěrnější podání dřeva na trhu - hluboká textura dřeva
Bezúdržbové terasy – žádné další náklady a výrazná úspora času
Bezúdržbové terasy
žádné další náklady a výrazná úspora času
Unikátní systém kotvení – možnost výměny prkna i uprostřed terasy
Unikátní systém kotvení
výměna prkna i uprostřed terasy

Ukázka z nabídky terasových prken

BambooGard Bi Color
strana drážkovaná, druhá hladká
krémová Sand desert
šedá antracit
hnědá
světle šedá
Prkna s maximálně autentickým vzhledem přírodního dřeva a přirodních barev. Jsou ideální i k dřevěným stavbám a bazénům.
BambooGard Pro Solid
drážkovaná oboustranně
tmavě šedá Antracit
hnědá Mahagon
písková Sand
šedá Cedar
Bambusová plně probarvená wpc prkna s jedinečnou širokou drážkou pro ideální ochranu proti uklouznutí zejména u bazénů. Odolná i chlorové a slané vodě.
BambooGard Xpander
žíhané reliéfní, oboustranné
hnědá
krémová Sand desert
světle šedá
Jedná se o nejšiřší dřevoplastové prkno na trhu. Nejmodernější technologie zajišťuje výrazné barvy a unikátní žíhaný dřevěný dekor. Každé prkno je tak jedinečné.

Dřevo plastová prkna s imitací dřeva

Kvalitní plastové terasové prkno německé výroby

Naše plastové prkno (3m, 4m i jiné délky) je vyráběno precizně v Německu s důrazem i na ty nejmenší detaily. Věděli jste, že dřevo plastová terasová prkna (PVC) jsou v mnoha ohledech dokonce lepší, než dřevěná prkna?

Zejména se ve směsi používá dřevo s certifikací PEFC, které je zdravotně zcela nezávadné, z recyklovaného plastu, výběrové a šetrné k přírodě. WPC prkna jsou ekonomicky výhodná, a to zejméně díky absenci údržby (dřevěná prkna se musí olejovat, natírat a jsou náročná na údržbu), ale také stálobarevná a jejich kvalita se časem nemění. Dřevoplastová prkna navíc odolávají změně klimatických podmínek.

Nabízíme revoluční a jediná bambusová prkna BambooGard na trhu a prkna Silvadec mající vlastní patentovanou směs Forexia (vylepšená technologie Strandex).

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

Dřevo plastová prkna kolem bazénu s imitací dřeva

Plastové prkno na terasu tradičních rozměrů i jedinečných barev

I přesto, že nejčastější je délka 3m a 4m (145 x 20 mm x 4m, 145 x 25 mm x 4m, ​210 x 20 mm x 4m, 138 x 23 mm x 4m, 180 x 23 mm x 4m, 140 x 24 x 3000 mm), nabízíme také netradiční velikosti dle přání zákazníků. Stačí nás kontaktovat.

Cena prken k bazénu, na terasy, na plot či na balkon se odvíjí zejména od rozměrů, ale také například od výplně (plná, dutá). Např. dřevoplast kolem bazénu je lepší zvažovat s prkny se speciálními protiskluzovými úpravami.

Cena se liší také v případě montáže svépomocí (ke které nabízíme montážní návod) či provedení certifikované montáže terasových prken s garancí  profesionálně provedené práce ve všech detailech, od přechodů, lemů až po napojení se sníženým DPH 12 % na celou zakázku.

Plastová prkna terasová různých odstínůNěkteré barvy si zaslouží terasa kolem bazénu, jiné se hodí pro obklady budov, vířivky, altány, na plot, na balkon, do pergoly, na záhony, pro květináče a lavice na sezení, pískoviště, zábradlí nebo chodníky. Zákazníkům nicméně nabízíme široké spektrum barev, ze kterého mohou vybírat, jako:

  • antracit,
  • různé odstíny šedé (tmavě šedá, světle šedá, středně šedá),
  • množství odstínů hnědé (světle hnědá, středně hnědá, tmavě hnědá, exotická hnědá, červenohnědá, žlutohnědá),
  • písková,
  • žíhaná,
  • (rýhovaný) mahagon,
  • červený cedr či Bangkirai.

A pokud máte speciální požadavek co se barvy týče, nebojte se nás kontaktovat.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.