Terasová prkna Sibiřský modřín

Naše modřínová terasová prkna a desky se mohou chlubit německou výrobou VEH TOP - Holz Henkel.
Už roky se zaměřujeme na modřínová terasová prkna a desky. Z jakého důvodu?

Modřínová prkna na terasu precizní německé výroby

Aby bylo terasové prkno (sibiřský modřín) co nejkvalitnější, necháme výrobu na těch nejpovolanějších. Naše terasová prkna (modřín sibiřský) jsou charakteristická leskem, krásným odstínem stříbrné šedé a nízkým podílem suků. Jsou tak nejen vizuálně úchvatná, ale také vysoce kvalitní.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma

Sibiřský modřín: cena se odvíjí především od rozměrů

Sibiřský modřín terasová prkna

Cena m2 za obkladové palubky (sibiřský modřín) se liší zejména dle rozměrů. Nejběžnější jsou podlahová prkna délky 3m, 4m a 5m, našim klientům jsme ale schopni dodat i méně tradiční rozměry (hranoly, fošny, podlahovky) a celkový ceník, stačí nás kontaktovat.

Náš sibiřský modřín (RHOMBUS - fasádní lišty) se bude krásně vyjímat na rodinných setkáních, jakákoliv akce s přáteli nabude nových rozměrů. Pokud navíc toužíte po soukromí (plotovky jako zástěny na terasách, u bazénů, grilů nebo vířivek), zvažte plotová řešení.

Sibiřský modřín je skvělou variantou také pro terasy kolem bazénů, zejména pro možnost jeho protiskluzové úpravy. Navíc je nejvhodnějším a nejodolnějším dřevěným materiálem pro chlorovou i slanou vodu. Nepálí na sluníčku jako běžná dlažba, má extrémně vysoký obsah pryskyřice i hustoty dřeva a je nejtěžší jehličnatou dřevinou, díky čemuž má také přirozenou odolnost proti klimatickým vlivům.

Sibiřský modřín terasová prkna

Terasa sibiřský modřín (prkna): sestavte si vše svépomocí či na klíč

Modřínová terasa ze sibiřského modřínu může být sestavena i svépomocí. Pokud dáte přednost vlastní stavbě nad montáží terasy na klíč (či pokládky na klíč) s garancí včetně všech stavebních prací, nebudeme vám to rozmlouvat. Pokládka dřevěné terasy nikdy nebyla jednodušší.

Modřínová prkna hoblovaná (či vroubkovaná) a modřínové terasové desky nabízíme také samostatně nebo se vším, co k montáži potřebujete, např. s klipy, vruty, hranoly, šrouby, atd. K rychlé a jednoduché montáži svépomocí vám pomůže i návod plný rad získaných během 19 zkušeností s projekty teras, plotů a bazénů.

Napište si o rychlou
nezávaznou kalkulaci
Domluvte si návštěvu technika
přímo u vás a zdarma
Přijďte do terasového centra
nebo zavolejte: +420 739 971 623

Terasová prkna: sibiřský modřín a další materiály

Sibiřský modřín prkna na terasu

V naší nabídce nenaleznete pouze modřínové prkno (evropský modřín, severský modřín, sibiřský modřín), oblíbené jsou také exotické materiály jako:

Další dřevěná terasová prkna naleznete v našem terasovém centru v Praze nebo vám je ukáže technik při nezávazné návštěvě u vás doma zcela zdarma.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.