Venkovní terasy na klíč i svépomocí

Od WPC teras dřevoplastových až po dřevěná různých tvrdostí a všech možností použití.
Poradíme, co je pro vás nejlepší i s ohledem na peněženku.

Venkovní terasy na klíč i svépomocí

Pokud navíc hledáte terasy, do kterých jednou investujete a už se nemusíte starat o nic dalšího, jste tu správně. Naše WPC terasy jsou kompletně bezúdržbové. Není třeba je natírat, olejovat či se o ně starat jakýmkoliv jiným způsobem jako u dřevěných teras, které také nabízíme. Nejsou s nimi spojeny žádné dodatečné náklady ani skryté poplatky.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma
Záruka 25 let s životností až 50 let
Záruka 25 let
s životností až 50 let

Venkovní terasa z jedinečných bambusových WPC prken

WPC dřevoplastová terasa BambooGard Věříme, že transparentní množství vynaložených peněz je stejně důležité, ne-li důležitější, než fakt, že díky našim bezúdržbovým terasám ušetříte také velké množství času.

Kromě širokého výběru barev a rozměrů, od tradičních po originální, nabízíme 3 druhy terasových prken.

  • BambooGard jsou jediná bambusová WPC prkna na trhu s unikátním systémem kotvení, oboustranná a neskutečně pevná.
  • Silvadec nejsou identická s žádným jiným WPC materiálem dostupným na trhu a disponují patentovanou směsí Forexia (vylepšená technologie Strandex).
  • Dřevěná terasová prkna především ze sibiřského modřínu, ale i jiných dřevin.

Naše terasy jsou originální, mají hlubokou texturu dřeva, a kombinace dřeva a umělé složky terasovým prknům unikátní vlastnosti.

Nekonečná dávka inspirace na vás čeká například při domluvení schůzky v našem terasovém centru v Praze či přímo u vás doma, kde vám technik s radostí ukáže vzorky druhů teras i širokou škálu barev.

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

WPC terasová prkna dřevoplastová

Terasová prkna lze použít nejen pro venkovní terasy na klíč

Terasová prkna mají dnes široké možnosti použití a zdaleka již nejsou ideální pouze pro terasy. Hodí se také pro obklady budov, vířivky, altány, do pergoly, na záhony či pro květináče. Fantazii se meze nekladou a lze z nich udělat také lavice na sezení, pískoviště, zábradlí, chodníky, schody, víceúrovňové terasy, stěny, zástěny či ploty.

Ptáte se, jaká terasová prkna máte použít pro venkovní terasy na klíč? Velmi oblíbená jsou WPC terasová prkna BambooGard, tedy dřevěná prkna s příměsí HDPE. HDPE je materiál, za který získal vynálezce Ziegler Nobelovu cenu za chemii. Jejich prodej je populární zejména z toho důvodu, že eliminují běžné neduhy dřeva, a přesto je od dřevěných prken nerozeznáte. Navíc se jedná o oboustranná prkna, zákazníkům tak dopřávají výběr z množství možností.

Montujeme terasy na klíč i včetně stavebních prací, z terasových prken BambooGard a Silvadec se zárukou 25 let s ještě delší životností až 50 let.

 

Montáž terasy venkovní

Přesto, že nabízíme prodej a montáž teras, není žádný problém, pokud si zákazník přeje koupit terasová prkna samostatně i s vlastní dopravou. Pokud k montáži navíc potřebuje veškeré klipy, vruty, hranoly a šrouby, rádi mu je poskytneme a potřebné množství tohoto příslušenství sami spočítáme. Chceme jít zákazníkům vstříc a proto na našich stránkách naleznou také montážní návody.

Základem každé kvalitní a bezúdržbové terasy musí být velmi kvalitní prkna. Právě proto se můžeme pochlubit německou precizní výrobou, kde panují mnohem přísnější normy než u české výroby. I díky tomu se nebojíme zákazníkům garantovat záruku v délce 25 let s životností dokonce až 50 let.

Velká část z našich 1 628 spokojených zákazníků za 19 let na trhu ovšem přichází s objednávkou kompletní montáže dřevoplastové terasy či dřevěné terasy na klíč včetně veškerých stavebních prací, které si jen budete přát.

 

Na kolik vyjde stavba terasy svépomocí (stavba terasy cena)

Věrná podoba dřeva u dřevoplastové terasyZajímala by vás cena terasy na klíč či cena terasových prken? Je třeba si uvědomit, že se liší stavba terasy ve svahu a na rovném povrchu. Kromě typu povrchu je nutné zvážit a použít vhodný druh terasových prken, včetně jejich rozměrů a barev. Liší se dřevěné a wpc terasy či terasy kolem bazénu u domu. Rádi vám obratem zašleme návrh celé kalkulace.

Univerzálním řešením pro terasy i podlahy jsou v mnoha případech již zmiňovaná revoluční bambusová prkna BambooGard (fotogalerie). Bambus je lehčí než ocel, ale současně pevnější než beton. Pokládka je díky nim možná z obou stran, což zákazníkům umožňuje mít prkna ve stejném dekoru s různými drážkami a hladším či hrubším povrchem. Je jen na vás, zda k bazénu či na schody zvolíte hrubší stranu či je na jiném povrchu, kde není třeba protiskluzová podlaha, otočíte na hladší.

Typ dřeva BambooGard je vhodný pro typické i vyvýšené povrchy, víceúrovňové i střešní terasy, schody na terasu či dokonce moderní zahradní altánky.

Venkovní terasa na klíč či výstavba čehokoliv jiného z terasových prken je investicí, se kterou vám rádi pomůžeme.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.