Terasová prkna ThermoBorovice

Dřevěná terasová prkna z Thermoborovice (thermo borovice) jsou ideálním materiálem pro obklad bazénu či sauny (prim hraje pokládka terasy).

Voděodolná terasová prkna Thermoborovice

Dřeva thermoborovice jsou totiž voděodolná (což doposud byla výsada tropických dřevin) a vznikají tepelnou modifikací, díky které dochází ke zlepšení vlastností, které mají běžně jen exotické dřeviny (Garapa, Bangkirai, Teak, Massaranduba, Merbau či IPE). Těmi vlastnostmi jsou zejména stabilita dřeva (nemění tvar) a odolnost vůči vlhku a povětrnostním podmínkám.

 

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma

Fasáda z terasových prken Thermoborovice

 

Terasová prkna Thermoborovice

Thermoborovice (terasa a další objekty z ní) se stává navíc skvělým udržitelným řešením pro ty, kterým není lhostejné kácení deštných pralesů. 100% dřevěná terasová prkna, podlaha či jiné obklady totiž bývají, s výjimkou materiálu sibiřský modřín, zejména z exotických dřevin pocházejících z asijských zemí.

Zajímá vás cena samotného dřeva, nebo máte zájem i o stavbu terasy na klíč a profesionální montáž? Pošlete nám žádost o kalkulaci, navštivte nás v terasovém centru v Praze nebo využijte bezplatné a nezávazné návštěvy technika u vás doma.

Dřevěné terasy již není nadále nutné (stejně jako bazény či sauny) obkládat drahými a vzácnými exotickými dřevinami. Jaká jsou ale pozitiva thermo borovice? Cena této tepelně modifikované dřeviny se vyplatí hned z několika důvodů.

Napište si o rychlou
nezávaznou kalkulaci
Domluvte si návštěvu technika
přímo u vás a zdarma
Přijďte do terasového centra
nebo zavolejte: +420 739 971 623

Terasová prkna Thermoborovice

Terasová prkna termo borovice a jejich přednosti

Tepelně modifikované dřeviny s vylepšenými fyzikálními vlastnostmi mají životnost i více než 30 let, nehledě na nepříznivé klimatické podmínky a velkou vlhkost. Thermoborovice se nekroutí z důvodu rozkladu celulózy a odstranění pryskyřice. Je stabilní a nemění tvar, vstřebává vlhkost, která se drží mezi 5 - 7 % i na vlhkých či mokrých místech. Je perfektní pro terasy, obklady domů, bazénů, vířivek i výrobu zahradního nábytku, protože nebobtná, neprohýbá se a nepraská. Jestliže vás terasová prkna thermoborovice zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Zajímavou alternativou pak je Thermojasan.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.