Terasová prkna ThermoJasan

Terasové prkno Thermo jasan je známé zejména svou ojedinělou rozměrovou stálostí a patří k nejodolnějším evropským dřevům na trhu.

Terasová prkna Thermojasan mají až o 60 % menší sklon k deformacím

Pokud se chcete vyhnout dřevu, které nabobtnává, je náchylné ke zkřivení, pokroucení či jiné deformaci, pak jsou právě dřevěná terasová prkna z jasanového thermowood dřeva skvělým řešením.

Terasa z Termo jasanu získává po thermo procesu tmavě hnědou barvu, přičemž patří k nejodolnějším evropským dřevům na trhu. Neumíte si odstín představit nebo máte plno otázek? Kontaktujte nás pro domluvení osobní schůzky.

 

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma

Terasová prkna ThermoJasan

 

Terasová prkna termo jasan vás překvapí svou odolností

Thermo jasan terasa je u nás stejně oblíbená jako Thermoborovice. Termicky upravené dřevo totiž obecně vede k vyšší odolnosti evropských dřevin proti povětrnostním a dalším klimaticky nepříznivým podmínkám, není náchylné k zadržování vlhkosti a je rozměrově stabilní. To znamená, že pro vznik je potřeba tepelný proces mezi 180 - 212 °C, který v budoucnu vede k eliminaci jakýchkoliv deformací.

Kromě odolnosti vůči povětrnostním podmínkám je navíc podlaha z thermo jasanu rezistentní proti vzniku hniloby a napadení houbami. Nespecializujeme se pouze na thermo jasanové dřevo, v naší nabídce naleznete i další oblíbené materiály pro obklad, jako například:

Nejen tyto druhy dřeva, ale i plno dalších, vám rádi ukážeme také v našem terasovém centru v Praze.

Napište si o rychlou
nezávaznou kalkulaci
Domluvte si návštěvu technika
přímo u vás a zdarma
Přijďte do terasového centra
nebo zavolejte: +420 739 971 623

Terasa Termojasan a další levně a kvalitně

Pro veškeré dřevěné terasy nabízíme montáž na klíč s garancí včetně stavebních prací. Pokud patříte mezi kutily, kteří se chtějí do pokládání pustit sami, tak si na našich stránkách můžete stáhnout návod plný rad, získaných během našich 20 let zkušeností s projekty teras, plotů a bazénů.

Nadchl vás Thermojasan? Cena terasy se odvíjí nejen od množství materiálu, ale i případné koupě příslušenství. Neprodáváme totiž pouze terasové desky, ale také vše, co k kompletní montáži potřebujete, např. klipy, vruty, hranoly či šrouby.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.