Umělá prkna na terasu

Umělá terasová prkna, neboli dřevoplastová prkna , jsou tvořena ze 60-65 % dřevem a 35-40 % HDPE. Jsou vysoce teplotně odolná, vydrží v -50 °C až 110 °C. Tento materiál s vysokou hustotou je chemicky odolný, bez zápachu, netoxický, recyklovatelný a vhodný pro přímý styk s potravinami.

Umělá prkna na terasu, která vydrží celý život

Když se řekne umělá prkna, běhá vám mráz po zádech? Myslíte si, že dřevěná terasová prkna nelze s ničím srovnávat? Pak vás možná překvapí, co umělá prkna na terasy vlastně jsou.

Umělá WPC prkna mají hned několik bezkonkurenčních výhod, jaké to jsou?

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma
Záruka 25 let s životností až 50 let
Záruka 25 let
s životností až 50 let

Terasové umělé prkno má široké využití

Umělé dřevo (prkno) má navíc široké využití. Hodí se sice zejména na terasy, ale také jako podlahy k bazénu či jiným objektům, na záhony, na ploty, na lavice, do pergoly či na balkon.

Hodí se také pro obklady budov, vířivky, altány či pro květináče. Můžete z nich udělat také lehátka na sezení u bazénu, pískoviště, zábradlí, chodníky, schody, stěny či zástěny. Hledáte ještě více inspirace? Najdete ji v našem terasovém centru v Praze nebo ve fotogalerii.

Ukázka z nabídky terasových prken

BambooGard Bi Color
strana drážkovaná, druhá hladká
krémová Sand desert
šedá antracit
hnědá
světle šedá
Prkna s maximálně autentickým vzhledem přírodního dřeva a přirodních barev. Jsou ideální i k dřevěným stavbám a bazénům.
BambooGard Pro Solid
drážkovaná oboustranně
tmavě šedá Antracit
hnědá Mahagon
písková Sand
šedá Cedar
Bambusová plně probarvená wpc prkna s jedinečnou širokou drážkou pro ideální ochranu proti uklouznutí zejména u bazénů. Odolná i chlorové a slané vodě.
BambooGard Xpander
žíhané reliéfní, oboustranné
hnědá
krémová Sand desert
světle šedá
Jedná se o nejšiřší dřevoplastové prkno na trhu. Nejmodernější technologie zajišťuje výrazné barvy a unikátní žíhaný dřevěný dekor. Každé prkno je tak jedinečné.

Proč zvolit umělá prkna na terasu?

Terasová prkna z umělé hmoty a jejich výhody

Dřevoplastové terasy jsou bezúdržbové, není třeba je jako klasické dřevěné minimálně dvakrát ročně natírat a ošetřovat. Vztahuje se na ně extrémní záruka 25 let na hnilobu, plíseň, dřevokazné houby, hmyz, škůdce a rez. Jedná se o velmi odolné desky. Terasa, podlaha či obklady vydrží ale mnohem déle, mají dlouhou životnost až 50 let.

WPC terasy navíc nabízí i různé zakončovací lemy a lišty, je možné je ohýbat, což se hodí například pro zaoblené bazény. Prkna je možné pokládat různými směry. Pokud hledáte levné a přitom nadmíru kvalitní řešení pro terasy, podlahy a obklady, pak nás neváhejte kontaktovat. Zajímá vás cena? Připravíme vám velmi rychle nezávaznou kalkulaci.

 

Umělá prkna na terasu

Umělé dřevo na terasu různých rozměrů a barev

Stojíme za celou realizací terasy na klíč a postaráme se tak o montáž, výrobu i rekonstrukce.

To znamená, že na trhu máme přehled a dokážeme našim zákazníkům splnit mnohá přání. Kromě dřevoplastových prken dodáváme také ta 100% dřevěná (nejčastěji Sibiřský modřín, Garapa, Bangkirai, Teak, Massaranduba, Thermoborovice, Merbau a IPE).

Jsme schopni dodat i netradiční rozměry prken, stačí nás jen kontaktovat. Nebo můžete vše probrat během nezávazné a bezplatné návštěvy technika u vás doma.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.