WPC dřevoplast kolem bazénu

Hledáte kvalitní WPC prkna k bazénu, která nepotřebují žádnou zvláštní péči?
Zapomeňte na olejování, pravidelné natírání a čas věnovaný péči jako o dřevěná terasová prkna.

Protiskluzový dřevoplast kolem bazénu

Nabízíme vám bezúdržbová dřevoplastová prkna k bazénu precizní německé výroby splňující mnohem přísnější normy než v případě české výroby.

Pořiďte si terasu okolo bazénu, která vypadá jako dřevo, ale současně eliminuje veškeré neduhy dřeva díky materiálu HDPE, za který její objevitel obdržel Nobelovu cenu. HDPE je plastová složka, která odolává teplotám od -50 °C až do 110 °C a současně je bez zápachu, netoxická a recyklovatelná. Zajímá vás cena naší bezúdržbové terasy? Napište nám.

 

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Bezúdržbové terasy – žádné další náklady a výrazná úspora času
Bezúdržbové terasy
žádné další náklady a výrazná úspora času
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma
Záruka 25 let s životností až 50 let
Záruka 25 let
s životností až 50 let

Bezpečný dřevoplast kolem bazénu

Dřevoplast kolem bazénu pro vaše bezpečí

Naše dřevo plastová prkna k bazénu netvoří třísky, se neodlamují, nejsou ostrá jako kamenná dlažba, a proto velmi výrazně plní bezpečnostní funkci.

Dřevoplastová prkna jsou bez toxických látek, absolutně zdravotně nezávadná, slunce je tolik nerozpálí a mají hebký, až sametový povrch. Odolávají také změně klimatických podmínek či plísním. V dřevoplastových prknech se využívá směsi WPC s dřevem s certifikací PEFC, které je výběrové a šetrné k přírodě. Jsou navíc i ekonomicky výhodná, a to zejména kvůli absenci údržby (klasické dřevo je třeba minimálně dvakrát ročně natírat a ošetřovat). Vzhledově se přitom k nerozeznání podobají klasickým dřevěným prknům. Chcete se přesvědčit? Navštivte naše terasové centrum v Praze.

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

Dřevěná terasa kolem bazénu ze sibiřského modřínu

Dřevo kolem bazénu? Najděte to pravé!

Stojíte si za tím, že byste raději použili dřevěná prkna? Rádi vám poradíme i v tomto ohledu. Náš technik vás rád navštíví přímo u vás doma, doporučí vám desky na míru, a zcela nezávazně pro vás vytvoří kalkulaci.

Nabízíme obložení z různých druhů dřeva. Oblíbeným je například sibiřský modřín, zákazníkům ale umíme nabídnout i exotické dřeviny, jako je:

  • Bankirai,
  • Teak,
  • Garapa,
  • Thermoborovice,
  • a nebo i další...

Napište si o rychlou
nezávaznou kalkulaci
Domluvte si návštěvu technika
přímo u vás a zdarma
Přijďte do terasového centra
nebo zavolejte: +420 739 971 623

Terasová prkna k bazénu prodáváme také samostatně

Šedý dřevoplast kolem bazénu

Pokládka a montáž terasových prken nebyla nikdy jednodušší. Dřevoplastová terasa může totiž vzniknout i svépomocí. Zákazníkům umožňujeme koupit terasová WPC prkna samostatně i s vlastní dopravou, pokud chtějí ušetřit. Rádi dodáme a spočítáme také množství veškerého příslušenství, klipů, vrutů, hranolů i šroubů. Chceme vám pomoci a proto jsme naše bohaté zkušenosti shrnuli do montážního návodu. Napište si o něj, rádi vám ho pošleme.

Pokud si na stavbu terasy svépomocí netroufáte, nevadí. S radostí se postaráme o montáž celé terasy na klíč včetně všech stavebních prací, kdy zákazníkovi připravíme kompletní podloží pro montáž terasy. Realizace na klíč (montáž, výroba či rekonstrukce) nám přinesla více než 1 628 spokojených zákazníků, staňte se jedním z nich.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.