Terasové dřevo Sapele - dřevěná terasa na klíč

Hodnocení: 5/5
Plzeň - dřevěná terasa Sapele na klíč

Na okraji Plzně jsme v roce 2021 realizovali celou stavbu terasy na klíč od A do Z, tedy od vytvoření štěrkového lóže až po betonové obrubníky a kompletní montáž dřevěné terasy z vyjímečného exotického afrického dřeva Sapele. Na fotografiích z realizace si můžete všimnout stavební přípravy pro pokládku terasového dřeva Sapele a pak fotografií před natřením terasy ochraným olejem a po natření. Realizace terasy se povedla opravdu perfektně a celá terasa u domu působí neobvykle a originálně.

Děkujeme moc zákazníkovi Martinovi M******* za jeho pochvalu naší firmě, kterou zároveň zveřejnil na Googlu a o kterou bychom se rádi podělili: "Naprosto skvělá komunikace, vstřícnost, profesionální provedení. Ceny odpovídají materiálu i provedení. Doporučuji. Martin M****".

Staňte se i vy naším spokojeným zákazníkem a neváhejte nám napsat vaší představu o terase a rádi vám připravíme nezávaznou kalkulaci. Děkujeme!

 

Terasové dřevo Sapele - dřevěná terasa na klíčTerasové dřevo Sapele - dřevěná terasa na klíčTerasové dřevo Sapele - dřevěná terasa na klíčTerasové dřevo Sapele - dřevěná terasa na klíč

Další realizace - fotogalerie

BambooGard terasa - Praha
Hodnocení: 5/5
BambooGard terasa - Praha
WPC terasa BambooGard EXPERT tmavě šedá antracit
Hodnocení: 5/5
WPC terasa BambooGard EXPERT tmavě šedá antracit
Mladá Boleslav - Světle šedá terasa z WPC BambooGard Pro Solid
Hodnocení: 5/5
Mladá Boleslav - Světle šedá terasa z WPC BambooGard Pro Solid
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.