Rekonstrukce terasy a balkónu

Můžeme se pochlubit téměř 20 lety zkušeností s projekty a rekonstrukcemi teras, plotů a teras kolem bazénů. Zcela nové venkovní terasy na klíč či jejich rekonstrukce jsme dodali více než 1 600 spokojených zákazníků.

Čeká vás rekonstrukce terasy? Jsme tu pro vás!

Dodržujeme termíny a jsme držiteli různých atestů i certifikací, včetně ISO. Dlouhodobě testujeme kvalitu. Připravíme vám velmi rychle nezávaznou kalkulaci, nebo za vámi přijedeme na zaměření, a to zcela zdarma.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Bezúdržbové terasy – žádné další náklady a výrazná úspora času
Bezúdržbové terasy
žádné další náklady a výrazná úspora času
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma
Záruka 25 let s životností až 50 let
Záruka 25 let
s životností až 50 let

Rekonstrukce balkonu, teras a lodžií děláme již téměř 20 let

Terasová prkna na schodechAť už chcete vyměnit prkna z PVC či dřeva u rodinného domu či panelákového bytu, jsme tu pro vás. Za 19 let jsme na projektech teras, plotů a bazénů získali bohaté zkušenosti, díky kterým se dokážeme precizně věnovat jakékoliv realizaci terasy na klíč, od montáže, výroby, až po zmiňovanou rekonstrukci.

Jestliže se rozhodnete pro naší certifikovanou montáž s garancí či renovaci, můžeme vám zaručit profesionálně odvedenou práci ve všech detailech, od přechodů, lemů nebo napojení na schodišťové výstupy. Nabízíme navíc snížené DPH 12 % na celou zakázku, pokud se zákazníci rozhodnou i pro kompletní montáž terasových prken.

Rekonstrukce teras a balkonů: ceník

Zajímá vás přesná cena rekonstrukce WPC či dřevěných teras? Každý zákazník je pro nás důležitý, a proto mu chceme vytvořit ceník dle jeho přání na míru. Stačí nás kontaktovat a my vám obratem zašleme návrh celé kalkulace.

Renovace terasy profesionálně i svépomocí

Rekonstrukce teras i renovace balkonu nikdy nebyla snazší a rychlejší. Renovace dřevěných teras si můžete objednat buď přímo u nás, nebo vše zvládnete, s našimi montážní návody, i svépomocí. Dělali jsme také rekonstrukce lodžií z dřevěné i dřevoplastové pokládky, nebo opravy schodů, dlažby či podlahy.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.