Terasa kolem bazénu

Specializujeme se na kvalitní bazénová terasová prkna německé precizní výroby
s mnohem přísnějšími normami, než je tomu u českých bazénových prken.

Terasa k bazénu s tradicí již od roku 2001

Mnohem důležitější než splněné normy jsou pro nás ale spokojení zákazníci, kterých už je více než 1 628.

Nabízíme zejména bazénové WPC terasy z prken BambooGard nebo klasické dřevěné terasy v nejvyšší kvalitě VEH TOP. Silvadec je současně zakladatel výroby WPC v celé Evropě. Jeho historie, která se píše již od roku 2001, vyzkoušela životnost svých prken. Na obě značky nabízíme záruku 25 let s ještě delší životností až 50 let za přijatelnou cenu.

 

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Bezúdržbové terasy – žádné další náklady a výrazná úspora času
Bezúdržbové terasy
žádné další náklady a výrazná úspora času
Záruka 25 let s životností až 50 let
Záruka 25 let
s životností až 50 let

Terasa kolem bazénu

Terasa s bazénem, kde nehrozí žádné nebezpečí vašim dětem

Výhodou prken BambooGard je, že se nijak dřevo neodlamuje a netvoří třísky, které si pak kdokoliv, kdo si užívá volných chvil u bazénové terasy, může zapíchnout do chodidla. Sluníčko tato prkna nerozpálí a jejich povrch je hebký, až sametový. Není tak ostrá, jako kamenná dlažba a poskytuje tak bezpečí pro děti, neboť prkna mají speciální bezpečnostní protiskluzovou úpravu.

Všechna naše dřevoplastová prkna se dají tvarovat a je možné z nich udělat vnitřní lem po celém obvodu bazénu, za který se mohou děti zevnitř bezpečně držet a to i v případě zaoblených hran bazénů.

Bezpečnost je zvýšená také díky skrytým spojům, kdy nejsou vidět žádné šrouby apod. Skryté spoje mají samozřejmě také estetickou výhodu, vliv na čistý design se nedá popřít. Výčet výhod tím ovšem nekončí. Zajímá vás více? Neváhejte a domluvte si schůzku s naším technikem v pohodlí domova a zcela zdarma.

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

WPC terasa kolem bazénu s imitací dřeva

Terasa kolem bazénu, kterou zvládne postavit každý

Terasa bazénová je snem mnoha kutilů. Nabízíme proto možnost koupi prken samostatně. Rádi poskytneme také veškeré příslušenství potřebné k montáži, od vrutů, klipů, hranolů až po šrouby. Chcete se postarat o celý terasový systém, včetně montáže? Rádi vám zašleme montážní návod.

Nebo si zákazníci mohou objednat montáž celé terasy včetně stavebních prací. Nabízíme také přípravu kompletního podloží pro montáž terasy. Terasa u bazénu na klíč, respektive její montáž, výroba či rekonstrukce, nikdy nebyla jednodušší.

Dřevěná podlaha kolem bazénu z exotických materiálů

Dřevěná terasa kolem bazénu ze sibiřského modřínu

Dřevěná podlaha k bazénu z exotických materiálů je u našich zákazníků velmi oblíbená. Nejčastěji sáhnou po:

Je třeba ale mít na paměti, že dřevěná terasa okolo bazénu si na rozdíl od WPC teras zaslouží více pozornosti. Je nutné ji pravidelně olejovat, natírat, či se o ni jiných způsobem starat. Dřevoplastová terasa je úplně bezúdržbová, i přesto, že si za ní při pořízení připlatíte, ušetříte pak v průběhu času velmi výrazně za oleje, barvy a další údržbu. Dřevoplastová prkna mají navíc delší životnost a finální částka vynaložená na dřevoplastovou terasu je tak podstatně nižší, než je tomu u dřevěné podlahy. Nevíte, jaké dřevo zvolit? Rádi vám poradíme. Napište nám!

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.