WPC terasy a podlahy

Hledáte kvalitní WPC terasy, která mají dlouhou záruku a zejména životnost až 50 let?
Poradíme, co je pro vás nejlepší i s ohledem na peněženku.

WPC terasy a podlahy - záruka 25 let

Naše WPC podlaha na terasu je vyráběna v Německu dle vyšších standardů, než určují české normy. Jsme dodavatelem jediných bambusových WPC prken na českém trhu, velký zájem je i o naše prkna s vlastní patentovanou směsí Forexia, která nejsou identická s žádným jiným v současnosti dostupným WPC materiálem.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Nejvěrnější podání dřeva na trhu - hluboká textura dřeva
Nejvěrnější podání dřeva na trhu - hluboká textura dřeva
Bezúdržbové terasy – žádné další náklady a výrazná úspora času
Bezúdržbové terasy
žádné další náklady a výrazná úspora času

WPC terasy a WPC podlahy precizní německé výroby

WPC terasa kolem bazénu exotická hnědá

Na obě zmiňovaná WPC prkna nabízíme záruku 25 let s ještě delší životností až 50 let. Venkovní terasy WPC jsou naší specializací, máme 19 let zkušeností s projekty teras, plotů a bazénů a za tu dobu jsme získali přes 1 628 spokojených zákazníků. Stavbu terasové podlahy včetně zaměření či samostatné koupi terasových prken s vámi rádi prodiskutujeme během zcela nezávazné návštěvy technika zdarma.

A čím se WPC směs může pochlubit? Pro WPC terasy a WPC podlahy se používá dřevo s certifikací PEFC, které je zdravotně zcela nezávadné, recyklovatelné, výběrové a velmi šetrné k přírodě. Jestliže tedy toužíte po prknech, které disponují nejlepšími vlastnostmi dřeva a zároveň eliminují jeho problémy, máme pro vás řešení.

Stavba terasové podlahy na klíč našimi silami, stejně tak jako montáž svépomocí, nikdy nebyla rychlejší a jednodušší. Zákazníkům prostřednictvím e-mailu rádi zašleme montážní návod, díky kterému efektivně provedou montáž svépomocí, se kterým je pokládka wpc terasy snadná a nezabere mnoho času. Lišty a lemy se v našem případě dělají z těch samých prken jako samotná terasa, což je velká výhoda prken BambooGard, jelikož jsou probarvena v celé svoji tloušťce. Tudíž když se prkno používá jako lišta, je z něj odstraněna jen vodící drážka a prkno je stejně barvené jako na povrchu.

WPC terasa Silvadec s imitací dřeva

Terasa z WPC: montáž WPC terasy a WPC podlahy

Terasová prkna se hodí do pergoly, altánu, jako obklady budov, vhodné jsou také pro kutily, kteří chtějí lavice na sezení či pískoviště u domu zasadit do terasy. Vyjímají se skvěle také kolem bazénu, kde je lepší použít ta s protiskluzovou úpravou, zákazníci navíc jistě ocení i rezistenci vůči bazénové chemii i slané či mořské vodě v bazénu.

Která terasová prkna nabízíme?

Pokud hledáte radu nebo se jen chcete na různé druhy terasových prken podívat a osahat si je, navštivte naše terasové centrum v Praze.

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

WPC terasa: cena záleží i na druhu terasových prken

Druhy WPC terasových prken

WPC terasa - cena m2 se liší od toho, zda si zákazník koupí prkna samostatně, případně i se vším, co je třeba k montáži terasy (klipy, vruty, hranoly, šrouby, atd.) či se rozhodne pro profesionální montáž celé dřevoplastové terasy včetně všech stavebních prací. Během celého procesu připravíme pro zákazníka kompletní podloží pro montáž terasy na klíč.

Realizujeme tak naopak od mnohých dalších společností i celou stavbu, tedy včetně montáže, výroby a rekonstrukce.  WPC terasy, cena nevyjímaje, se liší i od druhu a způsobu užití.

Častokrát univerzálním řešením bývají terasová prkna BambooGard, která umožňují pokládku z obou stran, prkna tak mohou mít zákazníci ve stejném dekoru, přesto s různými drážkami. Vybrat si můžete mezi hladším (perfektní například pro vířivky či na záhony a pro květináče) a hrubým (ten je ideální zejména kolem bazénu či na schodech) povrchem. Bambus je navíc teplý a pružný materiál, který je velmi příjemný při kontaktu s pokožkou.

Zajímá vás ceník WPC terasy? Nechte si zaslat nezávaznou kalkulaci.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.