Montáž terasových prken,
dřevěné i WPC terasy

Montáž terasy a terasových prken

Zákazníkům nabízíme možnost koupi prken precizní německé výroby samostatně či se vším, co k montáži potřebují, např. klipy, vruty, hranoly, šrouby, atd. Pro ně nabízíme ke stažení návod na montáž. Pomoci vám může také naše video.

Kupte si u nás kompletní terasový systém a montáž WPC terasy či dřevěné terasy proveďte sami, rychle a jednoduše. V našem montážním návodu naleznete veškeré potřebné informace, se kterými zvládne stavební práce opravdu každý.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Unikátní systém kotvení – možnost výměny prkna i uprostřed terasy
Unikátní systém kotvení
výměna prkna i uprostřed terasy
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma

Montáž terasových prken

Terasová prkna: montáž se sníženým DPH

Nabízíme ale také, na rozdíl od mnohých firem, prodej a montáž teras včetně všech stavebních prací. Zákazníkovi připravíme kompletní podloží pro montáž terasy. Realizace terasy na klíč je naší specializací, od montáže, výroby až po rekonstrukci.

Nejen, že montáž terasy nabízíme také s kompletními stavebními pracemi na klíč (nikoliv pouze montáž WPC terasy či dřevěné terasy na připravený povrch), ale také garantujeme našim zákazníkům kvalitu.

Naše certifikovaná montáž s garancí je zárukou profesionálně provedené práce ve všech detailech, jako jsou přechody, lemy nebo skrytá napojení na schodišťové výstupy terasy a bazény. Na terasová prkna (resp. celou zakázku) s montáží se navíc vztahuje snížené DPH 12 %.

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

Montáž terasových prken

Montáž terasových prken: cena

Ať už jste se rozhodli pro dřevěná prkna či terasová prkna WPC (montáž na klíč či svépomocí), cena se odvíjí hned od několika faktorů. Svou roli sehrají:

  • Materiály: počáteční investice vynaložená na dřevěné terasová prkna se liší od cen WPC terasy (montáže na klíč i montáže svépomocí).
  • Rozměry: dřevoplastové terasy a dřevěné terasy se liší v rozměrech, jsme ale schopni zákazníkům dodat také délku prkna na míru. Neváhejte nás kontaktovat.
  • Druhy montáže: svépomocí či námi provedenou montáž na klíč.
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.