Prkna na terasu s extrémní životností

Od WPC prken dřevoplastových až po dřevěná různých tvrdostí a všech možností použití.
Poradíme, co je pro vás nejlepší i s ohledem na peněženku.

Terasová prkna na venkovní terasu

Více než pouhým slovům věříte opravdovým zkušenostem? Již od roku 2001 nabízíme zákazníkům terasová prkna té nejvyšší kvality. Za 19 let působnosti na českém trhu jsme dodali terasová prkna více než 1 628 spokojeným zákazníkům.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Bezúdržbové terasy – žádné další náklady a výrazná úspora času
Bezúdržbové terasy
žádné další náklady a výrazná úspora času
Revoluční bambusová prkna lehčí než ocel, pevnější než beton
Revoluční bambusová prkna
lehčí než ocel, pevnější než beton

Ukázka z nabídky terasových prken

BambooGard Bi Color
strana drážkovaná, druhá hladká
krémová Sand desert
šedá antracit
hnědá
světle šedá
Prkna s maximálně autentickým vzhledem přírodního dřeva a přirodních barev. Jsou ideální i k dřevěným stavbám a bazénům.
BambooGard Pro Solid
drážkovaná oboustranně
tmavě šedá Antracit
hnědá Mahagon
písková Sand
šedá Cedar
Bambusová plně probarvená wpc prkna s jedinečnou širokou drážkou pro ideální ochranu proti uklouznutí zejména u bazénů. Odolná i chlorové a slané vodě.
BambooGard Xpander
žíhané reliéfní, oboustranné
hnědá
krémová Sand desert
světle šedá
Jedná se o nejšiřší dřevoplastové prkno na trhu. Nejmodernější technologie zajišťuje výrazné barvy a unikátní žíhaný dřevěný dekor. Každé prkno je tak jedinečné.

Kvalitní prkna na terasu od nás má více než 1 628 zákazníků

Terasová prkna na schodech Od čeho se odvíjí jejich spokojenost?

 • Naše WPC terasová prkna (3m, 4m délky i více) mají extrémně dlouhou životnost až 50 let a poskytujeme záruku na 25 let na hnilobu, plíseň, dřevokazné houby, hmyz, škůdce a rez.
 • Za nejvyšší kvalitou našeho výrobku na trhu si trváme, precizní výroba v Německu nás odlišuje od české výroby, která nemusí splňovat tak přísné podmínky.
 • Naše terasa z prken vyžaduje minimální údržbu, vede k výraznému snížení nákladů a úspory času v průběhu používání.
 • Máme bohaté zkušenosti a dokážeme zákazníkům poradit i poskytnout návod, jak na montáž terasových prken svépomocí, nebo si vezmeme na starost celou realizaci terasy na klíč (montáž, výrobu, rekonstrukci).
 • Dodáváme i 100% dřevěná prkna z exotických materiálů Sibiřský modřín, Teak, Garapa, Thermoborovice (Termo borovice), Bangkirai, Massaranduba, Merbau, IPE.
 • Nabízíme nezávaznou návštěvu technika přímo u vás doma kdekoliv po České republice zcela ZDARMA, nebo vám rádi vše ukážeme v našem terasovém centru v Praze v Horních Počernicích.

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

WPC dřevoplastová terasová prkna Mahagon BambooGard

Terasové prkno s příměsí HDPE, která objeviteli přinesla Nobelovu cenu

Hledáte nejlevnější terasová prkna v poměru s kvalitou? Naše prkna jsou plná. Na rozdíl od mnohé konkurence upřednostňujeme kvalitu plných prken před co nejmenšími náklady. Nabízíme ale také speciálně odlehčená dutá prkna vhodná zejména pro stavbu balkonů či střešních teras.

Skládají se z 60-65 % ze dřeva, zbytek tvoří unikátní složka HDPE. Za materiál HDPE obdržel její objevitel Nobelovu cenu a není se čemu divit. HDPE je teplotně odolný materiál (vydrží teploty dosahující -50 °C až 110 °C).

Pokud jste tedy hledali vhodná terasová prkna na plot, na balkon, nebo kolem bazénu, pak vás naše terasové prkno 4m délky (ale i 5m či dalších rozměrů), nadchne. Není téměř možné ho rozeznat od 100% dřeva. Dřevoplastová prkna navíc eliminují běžné neduhy dřeva, o které je potřeba pravidelně pečovat.

Napište si o rychlou
nezávaznou kalkulaci
Domluvte si návštěvu technika
přímo u vás a zdarma
Přijďte do terasového centra
nebo zavolejte: +420 739 971 623

Prkna na venkovní terasu bezpečná pro celou rodinu

Terasová prkna bezpečná pro děti

Pokládka terasových prken BambooGard a kompozitního dřeva Silvadec je bezpečná pro každého člena rodiny. Dřevo se neodlamuje, netvoří třísky, prkna se nerozpálí, jejich povrch je hebký, až sametový.

Terasy z těchto materiálů navíc nejsou tak ostré, jako kamenná dlažba. Dřevoplast kolem bazénu se může pyšnit také speciální bezpečnostní protiskluzovou úpravou. Nabízíme ale také i dřevěná terasová prkna s protiskluzovým povrchem.

Vaše další rodinná akce se s našimi bezúdržbovými terasami odehraje již bez nehod.

Cena za materiál, který má vysokou hustotu, je chemicky odolný, bez zápachu a vhodný pro přímý styk s potravinami, netoxický a recyklovatelný, vás nadchne.

Nenabízíme ale levná a nekvalitní prkna, naopak se soustředíme i na ty nejmenší technologické detaily, jako jsou postranní drážky profilů pro odvod vlhkosti, prodej revolučních a jedinečných prken z bambusu s vynikajícími vlastnostmi (bambus je lehčí než ocel a až pětkrát pevnější než beton) a neuvěřitelnou tvrdostí a odolností.

WPC terasová prkna na terasu

Široký výběr barev terasových prken

Cena za m2 záleží také na materiálu a barvě terasového prkna. Líbí se vám šedá barva? Vyberte si ze širokého výběru od světle šedé po tmavě šedou. Oblíbili jste si barvu černého uhlí? Pořiďte si antracitová terasová prkna. Naše oblíbené jsou také všechny odstíny hnědé, jak světle hnědá až tmavě hnědá. Zaujme vás také exotická hnědá.

Množství zákazníků se řídí barevným schématem, považuje za nejvíce emocionální barvu lásky, vášně a štěstí červenou, a proto najdete v našem portfoliu také prkna červenohnědá, kdy hnědá tlumí onu výraznost. Žlutá je zase vhodná do každé místnosti, a z toho důvodu je právě žlutohnědá tak oblíbená. Na terasách se krásně vyjímá také písková či žíhaná v kombinaci s rýhovaným materiálem.

 

 

 

 

Terasová prkna: 4m, atypické rozměry

Dřevěná terasa kolem bazénu ze sibiřského modřínu

Jaká WPC prkna, respektive jejich rozměry, nabízíme?

 • 145 x 20 mm x 4m,
 • 145 x 25 mm x 4m,
 • ​210 x 20 mm x 4m,
 • 138 x 23 mm x 4m,
 • 180 x 23 mm x 4m,
 • 140 x 24 x 3000 mm,
 • nebo potřebujete speciálně rozměr, který jsme nezmínili? Kontaktujte nás!

Nabízíme také dřevěná terasová prkna z materiálů sibiřský modřín, červený cedr či výše zmíněných exotických materiálů těchto rozměrů:

 • 2,4 x 14,3 x 300 cm,
 • 2,6 x 14 x 300 cm,
 • 2,1 x 14 x 180 – 570 cm,
 • 2,1 x 14,5 x 180 – 570 cm,
 • vyrábíme i terasová prkna levně a kvalitně na míru a rádi vám vyrobíme rozměr, který si přejete.

 

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.