Bezúdržbová WPC prkna terasová

Hledáte WPC terasové prkno prověřené kvality, kterou vám budeme garantovat extrémní zárukou?
Poradíme, co je pro vás nejlepší i s ohledem na peněženku.

WPC terasová prkna s životností 50 let a zárukou 25 let

Díky 19 rokům plných zkušeností s výrobou a dodáváním prken na terasu, na plot a kolem bazénu s více než 1 628 spokojenými zákazníky vyrábíme a dodáváme prkna, na která poskytujeme záruku 25 let s životností až 50 let.

Dodržujeme veškeré termíny, disponujeme atesty, ISO a jinými certifikacemi a dlouhodobě testujeme kvalitu.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Nejvěrnější podání dřeva na trhu - hluboká textura dřeva
Nejvěrnější podání dřeva na trhu - hluboká textura dřeva
Bezúdržbové terasy – žádné další náklady a výrazná úspora času
Bezúdržbové terasy
žádné další náklady a výrazná úspora času
Revoluční bambusová prkna lehčí než ocel, pevnější než beton
Revoluční bambusová prkna
lehčí než ocel, pevnější než beton

Ukázka z nabídky terasových prken

BambooGard Bi Color
strana drážkovaná, druhá hladká
krémová Sand desert
šedá antracit
hnědá
světle šedá
Prkna s maximálně autentickým vzhledem přírodního dřeva a přirodních barev. Jsou ideální i k dřevěným stavbám a bazénům.
BambooGard Pro Solid
drážkovaná oboustranně
tmavě šedá Antracit
hnědá Mahagon
písková Sand
šedá Cedar
Bambusová plně probarvená wpc prkna s jedinečnou širokou drážkou pro ideální ochranu proti uklouznutí zejména u bazénů. Odolná i chlorové a slané vodě.
BambooGard Xpander
žíhané reliéfní, oboustranné
hnědá
krémová Sand desert
světle šedá
Jedná se o nejšiřší dřevoplastové prkno na trhu. Nejmodernější technologie zajišťuje výrazné barvy a unikátní žíhaný dřevěný dekor. Každé prkno je tak jedinečné.

Šedá WPC prkna kolem bazénuWPC terasová prkna s životností 50 let a zárukou 25 let

Nabízíme certifikovanou montáž terasových prken s garancí, a to levně, která je zárukou profesionálně provedené práce ve všech detailech, od přechodů, lemů až po napojení na schodišťové výstupy teras a bazénů se sníženým DPH 12 % na celou zakázku. Provádíme montáže WPC terasy a WPC kolem bazénu od vyměření, projektové konzultace až po servis. Poskytujeme kompletní montážní návody, u kterých nabízíme možnost si je dopředu stáhnout a provést rychlou jednoduchou montáž svépomocí.

Zajímají vás rozměry WPC prkna, cena či barvy? Ozvěte se nám a my vám rádi a velmi rychle připravíme nezávaznou kalkulaci. Nebo za vámi přijedeme a to zcela zdarma.

WPC terasa Silvadec s imitací dřeva

Terasové prkno WPC eliminující neduhy dřeva

Dřevoplastová prkna jsou dřevěná prkna s příměsí unikátní látky HDPE. Za tímto objevem stála touha přijít s materiálem, který je téměř nemožné rozeznat od dřeva, ale eliminuje problémy dřeva. Nejen, že není nutné WPC terasová prkna (plná i dutá) pravidelně olejovat, či natírat, ale také není třeba se o ně starat jakýmkoliv jiným způsobem. Jsou zcela bezúdržbová, zákazníci tak nemusí pravidelně utrácet za oleje i barvy a především ušetří velké množství času a nervů.

Nabízíme prodej zejména prken BambooGard a Silvadec v nejčastějších rozměrech 145 x 20 mm x 4m, 145 x 25 mm x 4m, ​210 x 20 mm x 4m, 138 x 23 mm x 4m, 180 x 23 mm x 4m a 140 x 24 x 3000 mm. Protože jsme výrobci i dodavateli, můžeme vám splnit veškerá přání. Kontaktujte nás i pro další rozměry.

BambooGard prkna terasová (WPC) jsou revoluční bambusová prkna. Bambus je lehčí než ocel a až 5x pevnější než beton. Tato jediná bambusová WPC prkna na trhu mají unikátní systém kotvení a je možné vyměnit prkna i uprostřed terasy. To ovšem není jejich jediné prvenství. Pišní se oboustrannými prkny (umožňují velkou variabilitu) a nabízí také jedny z nejširších prken na trhu.

Silvadec prkna terasová (WPC) z vlastní patentované směsi Forexia (vylepšená technologie Strandex) nejsou identická s žádným jiným WPC materiálem dostupným na trhu. Silvadec má navíc bohaté zkušenosti, kterými se nikdo jiný nemůže chlubit. Stal se totiž v roce 2001 zakladatelem výroby WPC v Evropě.

19
let zkušeností
s projekty teras, bazénů a plotů
100 %
bezúdržbové terasy
ohromné ušetření peněz, času i nervů
až 50 let
extrémní životnost prken
se zárukou 25 let

Bezpečná WPC prkna se dřevem s certifikací PEFC

Bezpečná WPC prknaVe směsi WPC používáme dřevo s certifikací PEFC, které je:

  • zdravotně zcela nezávadné,
  • bez toxických látek,
  • odolné proti plísním a silně rezistentní,
  • recyklovatelné,
  • výběrové,
  • šetrné k přírodě.

Tato ekonomicky výhodná bezúdržbová prkna se neodlamují, netvoří třísky, nejsou ostrá, jako je tomu v případě kamenné dlažby. Jsou bezpečná pro děti i celou rodinu, nehrozí zaseknutí třísky či spálení nohou a díky možné protiskluzové úpravě ani pád.

Po bezpečnostní stránce si zákazníci nemohou vynachválit skryté spoje pod terasou, kdy nejsou vidět žádné šrouby a díky tomu vynikne také krásný čistý design.

WPC terasová prkna na terasu

U nás najdete terasová prkna WPC 4m délky i originální barvy

Nabízíme WPC prkna 4m a 3m délky, rádi ale zákazníkům splníme i netradiční přání. Neváhejte nám zavolat +420 739 971 623 nebo napsat.

A jaké materiály a barvy vám můžeme poskytnout? Perfektně vypadají podlahová prkna ve všech odstínech hnědé (světle hnědá, středně hnědá až tmavě hnědá). Méně tradičními odstíny hnědé, které se vyjímají také i u schodové terasy, jsou exotická hnědá, červenohnědá a žlutohnědá.

Pokud rádi experimentujete, nabízíme vám například možnost terasových prken do vířivky, altánu, do pergoly, na záhony či pro květináče v barvě antracit. Jestliže máte raději světlejší odstíny, zvolte naše barvy písková či žíhaná. Nikoho rozhodně neurazí jakýkoliv odstín šedé (tmavě šedá, světle šedá, středně šedá).

Zkuste interiér obohatit barvami jako rýhovaný mahagon, červený cedr či Bangkirai pro schodové nášlapy k bazénu nebo na balkon.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.