Terasová prkna a terasy Garapa

Za 19 let zkušeností s projekty teras, plotů a bazénů jsme došli k tomu, že nejvyšší kvalitu můžeme našim zákazníkům poskytnout jedině tehdy, pokud budeme dřevěná terasová prkna vyrábět precizně v Německu (VEH TOP - Holz Henkel).

Terasová prkna Garapa té nejvyšší kvality

Více než 1 628 spokojených zákazníků máme proto, že striktně dodržujeme termíny, disponujeme různými atesty, certifikacemi ISO a dlouhodobě testujeme kvalitu dřevěných prken různých materiálů jako Garapa, ale také Bangkirai, Teak, Massaranduba, Thermoborovice, Merbau či IPE.

Cena za dřevěná terasová prkna z různých materiálů se samozřejmě liší. Terasová prkna Garapa jsou cenově dostupnou dřevinou světlejších barev z vysoce kvalitního a stabilního materiálu. Zajímá vás konkrétní částka? Rádi vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci, ve které zohledníme veškerá vaše přání.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma

Garapa terasa: vyřešte vše z pohodlí domova, přijedeme za vámi

Garapa terasová prkna

Garapa, které nabízí široké spektrum využití a užití pro dřevěné terasy, je bezesporu tím nejlepším. Garapa je odolná vůči plísním, hnilobě, rozkladu, dřevokazným škůdcům, ale také vůči škrábancům například od domácích mazlíčků. Toto původem brazilské dřevo je výrazně tvrdší než cedr, dub i teak. 

Exotické dřevo Garapa světlých až zlatých odstínů je unikátním a univerzálním řešením pro ekonomicky dostupné, esteticky dokonalé a kvalitní terasy s vysokou životností 30 až 50 let. Hodí se kromě dřevěných teras také pro obklady budov, vířivky, altány, do pergoly, na záhony či pro květináče, lavice na sezení, pískoviště, zábradlí či podlahová řešení. Ale samotná terasa z Garapy je prvotřídním kouskem z exotického dřeva.

Pro všechny stavby je u nás ale stále nejpopulárnější sibiřský modřín, nejtěžší jehličnatá dřevina s přirozenou odolností proti klimatickým vlivům, s extrémně vysokým obsahem pryskyřice a hustoty dřeva. Přijďte si vše osahat do terasového centra v Praze, nebo využijte bezplatné a nezávazné návštěvy technika přímo u vás doma.

Napište si o rychlou
nezávaznou kalkulaci
Domluvte si návštěvu technika
přímo u vás a zdarma
Přijďte do terasového centra
nebo zavolejte: +420 739 971 623

Garapa terasa

Nabízíme všechny rozměry, ale také montáž na klíč či svépomocí

Garapa terasová prkna nabízíme ve všech možných rozměrech. Nejtradičnější jsou délky 3m a 4m, ale máme i extra dlouhá prkna 5,2m a rádi zákazníkům dodáme velikosti prken na míru.

Již brzy může stát terasa Garapa i na vaší zahradě. Všechny práce děláme rychle a na klíč, narozdíl od jiných firem, které nabízí jen montáž terasy na připravený povrch. Chápeme ale, že ne každý chce montáž, výrobu či rekonstrukci terasy realizovat externě, a proto si zákazníci mohou koupit prkna také samostatně, případně s dalším příslušenstvím, jako jsou klipy, vruty, hranoly, šrouby atd. Pomůže jim také náš montážní návod se všemi radami a typy.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.