Terasová prkna a terasa Massaranduba

Během 19 let zkušeností s projekty teras, plotů a bazénů jsme stihli prověřit kvalitu a zjistit nedostatky tmavě červených až červenohnědých prken Massaranduba pocházejících z Jižní Ameriky.

Levná terasová prkna Massaranduba

Hlavní výhodou prken Massaranduba je, vedle půvabného specifického vzhledu, jejich ekonomická výhodnost, kdy je (narozdíl od jiných dřevěných terasových povrchů) cena podstatně nižší. Massaranduba je navíc jedna z nejtvrdších dřevin na světě, u které oceníte  minimální vyplavování barviva, odolnost proti hnilobě, termitům a červům či délku prkna až extrémních 6,1m.

Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací
Německá precizní výroba terasových prken
Německá precizní výroba
mnohem přísnější normy než v ČR
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Unikátní oboustranná prkna – umožňují velkou variabilitu
Zaměření a návštěva technikem zdarma
Zaměření a návštěva
technikem zdarma

Exotické dřevo Massaranduba

Terasová prkna Massaranduba kolem bazénu

Massaranduba přináší bezesporu výhodný poměr kvality a ceny. Textura exotické dřeviny je protiskluzová, komerční projekty dřevo často využívají pro plážová mola či promenády, pro širokou veřejnost se tak jedná o ideální materiál pro stavbu dřevěné terasy okolo bazénu.

Terasa a podlaha Massaranduba je ale velice tvrdá a těžká, dřevo je charakteristické vysokým pnutím, které je důvodem tvorby prasklin a kroutivosti zejména v koncích palubek.

Jestliže ale zákazník přesto trvá na dřevě Massaranduba, rádi mu ho dodáme v provedení drážkového či hladkého profilu a v rozměrech 25x145 a 21x145 v délce 4m či 5m nebo extrémně dlouhých 6,1m. Pro prkna na míru nás stačí kontaktovat. Mnoha zákazníkům z již více než 1 628 spokojených jsme ale dodali také jiné rozměry.

Napište si o rychlou
nezávaznou kalkulaci
Domluvte si návštěvu technika
přímo u vás a zdarma
Přijďte do terasového centra
nebo zavolejte: +420 739 971 623

Massaranduba terasa u domu

Je lepší Massaranduba terasa nebo jiné dřevěné terasy?

I vzhledem k předešlému textu doporučujeme spíše než exotické dřevo Massaranduba, montáž dřevěné terasy z jiných materiálů.

Například sibiřský modřín má optimální vlastnosti pro venkovní terasy a terasy kolem bazénů, přičemž přináší výhodný poměr kvality a ceny. Nabízíme ale také dřevěná terasová prkna z jiných exotických materiálů.

V našem terasovém centru v Praze nebo během bezplatné a nezávazné návštěvy našeho technika u vás doma můžete vidět nejen Massaranduba prkna, ale také dřevěný materiál Garapa, Bangkirai, Teak, Thermoborovice, Merbau, Cumaru, Mukulungu, Sapele, IPE.

Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika.
Na vaší zprávu zareagujeme velmi rychle.
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.
>
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci velmi rychle.
>
Domluvte si schůzku
v našem terasovém centru.
>
Přijedeme i za vámi
a to zcela zdarma.
>
Nebo nám jen poděkujte jako ostatní spokojení zákazníci.
Tel Můžete i zavolat:
+420 739 971 623

Copyright © 2024 - Terasová prkna EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Realizace provádíme zejména v lokalitách: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram.